کتاب صوتی اعتماد به نفس برایان تریسی
کتاب صوتی اعتماد به نفس برایان تریسی

مشخصات کتاب صوتی

نویسنده برایان تریسیمترجم منیر علیزاده گوینده محمدرضا شاهرخی نژاد مدت2 ساعت و 6 دقیقه حجم دانلود95 مگابایت تعداد فصل12دسته مدیریت و موفقیت ناشر صوتی انتشارات پرسال انتشار1390سال انتشار صوتی1396زبان فارسی

توضیحات کتاب صوتی

برایان تریسی در کتاب صوتی اعتماد‌ به‌ نفس: با حداقل تلاش، درآمدتان را به حداکثر برسانید، راهکارهای بی‌شماری به شما ارائه می‌دهد که می‌توانید از آن به منظور ارزیابی، استفاده‌ی بهتر و اجرای راهبردهای جدید برای برخورداری از یک زندگی آسان‌تر، بهتر و پربارتر استفاده نمایید. برنامه توسعه‌ فردی «اعتماد به نفس» که برای پیشبرد اهداف‌ توسط برایان تریسی تنظیم شده، در کتاب اعتماد‌ به‌ نفس برای شما آورده شده است. برایان تریسی به شما کمک می‌کند تا تمام استعدادهای خود را شکوفا سازید.
کتاب حاضر به منظور کمک به شما فراهم شده تا تصویر شفاف‌تری از موفقیت خود و چگونگی ساختن زندگی دلخواهتان به دست آورید. به منظور دستیابی به حداکثر مزایای کتاب اعتماد‌ به‌ نفس (The Power of Clarity)، هر یک از فصول آن را حداقل دو یا سه بار بشنوید، سپس به تمرین فصل مربوطه بپردازید. شنیدن مکرر فصول کتاب به شما امکان می‌دهد هر مرتبه که آن را می‌شنوید، بیشتر در اعماق ذهن ناخودآگاهتان فرو رفته و به مطالب جدیدتری پی ببرید. هنگام شنیدن حتماً کاغذ و خودکار کنار دست‌تان داشته باشید و آماده باشید هرگاه به نظریه یا تکنیک جالبی برخوردید، آن را یادداشت کنید. به نظراتی که به وضعیت، شغل و سبک زندگی‌تان مربوط می‌شود بیندیشید؛ سپس برنامه‌ریزی کنید تا در روزهای آینده به آن بپردازید. در صورت امکان، زمان مشخصی برای خود تعیین نمایید و متعهد شوید که براساس زمان‌بندی انجام شده، آن را دنبال کنید. در صورت عدم اجرای هر یک از مراحل عملی که برای خود طراحی کرده‌اید، این برنامه تنها تبدیل به نوعی روزنامه‌خوانی می‌شود. به منظور بهره‌برداری کامل از مزایای این برنامه ارزشمند، هم اکنون تصمیم بگیرید طبق این برنامه عمل کرده و نگرش‌ها و راهبردهای خود را اعمال نمایید. در آن صورت به موفقیت‌هایی در زندگی خود -‌ که هرگز تصور نمی‌کردید دست خواهید یافت!
شما می‌توانید کیفیت کلی زندگی خود را به طور چشمگیری بسیار سریع‌تر از آنچه تصور می‌کنید، بهبود بخشید. در حقیقت تمام آنچه به آن نیازمندید، عبارتند از: میل به تغییر، تصمیم به عمل، انظباط در اِعمال رفتارهای جدیدی که تصمیم به انجام آن گرفته‌اید، و عزم راسخ و مقاومت تا زمانی که به نتایجی که قصد دارید، دست یابید.
در کتاب اعتماد‌ به‌ نفس، با به کارگیری اصل «تفکر بر مبنای صفر» در هر فعالیت خاص، می‌توانید از خود بپرسید: «با توجه به دانسته‌های فعلی، اگر در حال حاضر به این کار مشغول نبودم، آیا هرگز اقدام به آن می‌نمودم؟» با بکار بردن این سؤال در تمام جنبه‌های زندگی خود، می‌توانید تصمیم بگیرید برخی کارها را بیشتر انجام داده، و برخی کارها را کمتر انجام دهید، و یا اقدام به انجام برخی کارها نموده و یا به طور کلی دست از انجام برخی کارها بردارید. برای دستیابی به موفقیت در استفاده از این راهبرد، باید بتوانید عقب بایستید، زندگی خود را تجزیه و تحلیل نموده، و تصمیمات خاصی بگیرید؛ سپس آن تصمیمات را دنبال کنید. با یافتن راهی برای انجام تعداد اندکی از کارهای با ارزش و متوقف ساختن فعالیت‌های کم‌ ارزش، می‌توانید به طور گسترده و در کوتاه مدت کیفیت زندگی خود را در هر زمینه‌ای بهبود بخشید. اکنون بالقوه از این توانایی برخوردارید که درآمد و اوقات فراغت خود را دو برابر نمایید. در «عصر جدید کارگران دانش» به شما به دلیل دستیابی به موفقیت‌هایتان پاداش داده می‌شود، نه به دلیل فعالیت‌هایتان. بر اساس نتایجی که به دست می‌آورید به شما حقوق پرداخته می‌شود، نه بر اساس ساعات کاری. چنانچه بتوانید ارزش خود را دو برابر افزایش دهید، در آن صورت می‌توانید درآمدتان را نیز دو برابر افزایش دهید. چگونه؟ با شناسایی کارهایی که بیشترین ارزش را برای شرکت و خود شما به همراه دارد. با به کار بردن اصل 20/80 (%20 از فعالیت‌های شما دلیل %80 - یا بیشتر - ارزش کاری شما است)، می‌توانید تصمیم بگیرید زمان بیشتری را صرف انجام کارهای با ارزش نمایید.
خود را متعهد سازید که مسئولیت کامل تمام جنبه‌های زندگی خود را بر عهده بگیرید. با این کار، احساس قدرت فردی نموده و شما در افکاری غوطه‌ور می‌شوید که می‌توانید برای ایجاد حس تعادل و کامیابی در زندگی تغییر و تحولات لازم را برخلاف تمام محرک‌های بیرونی انجام دهید. قبول مسئولیت زندگی، شما را در جایگاه راننده قرار می‌دهد. بنابراین، قدم بعدی این است که خود را مسئول و متصدی شغل خود و رئیس شرکت خود ببینید. برایان تریسی (Brain tracy) تاکنون با بیش از 1000 شرکت و کمپانی بزرگ برای رونق در کسب و کارشان مشاوره کرده و برای بیش از 5 میلیون نفر در بیش از 70 کشور سمینارهای آموزشی ترتیب داده که درصد بالایی از مخاطبانش توانسته‌اند در کسب و کار و تجارتشان به موفقیت‌های چشم‌گیری دست یابند. او سالانه برای 250 هزار نفر سمینار آموزشی ارائه می‌دهد.
او به مدت 30 سال موضوعاتی از قبیل اقتصاد، تاریخ، کسب و کار، فلسفه و روانشناسی را تجزیه تحلیل کرده و حاصل تحقیقات خود را در بیش از 70 کتاب به تحریر درآورده که اکثر کتاب‌هایش به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند و فروش بسیار بالایی را نیز رقم زده‌اند. همچنین تاکنون با شرکت‌های بزرگ و عمومی و افرادی از جمله مدیران و کارکنان بسیاری از بزرگترین شرکت‌های امریکا صحبت کرده و مذاکرات او چنان هیجان‌انگیز و تاثیرگذار بوده است که برای این افراد و شرکت‌ها موفقیت‌های فوری و هم دراز مدت به دنبال داشته است.


در قسمتی از کتاب صوتی اعتماد به نفس می‌شنویم:

«مقاصد آینده‌ی شما، چشم‌انداز و اهداف آینده‌ی شما، همگی بر تصمیمات و اعمال کنونی‌تان تأثیر بیش از اندازه دارد. یکی از کارهای هوشمندانه‌ای که در حال حاضر می‌توانید انجام دهید این است که به آسانی دست از انجام هر کاری که ممکن است مانع از برخورداری از زندگی سالم و عمر طولانی شما شود، بردارید. به خاطر داشته باشید تنها چهار روش برای تغییر وجود دارد. می‌توانید برخی کارها را بیشتر انجام دهید. می‌توانید برخی کارها را کمتر انجام دهید. می‌توانید شروع به انجام برخی کارهایی که قبلاً انجام نمی‌دادید، نمایید. می‌توانید دست از انجام برخی کارها که کمک خاصی به دستیابی اهدافتان نمی‌کند، بردارید.
برای اینکه بتوانید برنامه‌ای برای سلامت و تندرستی خود ترتیب دهید، باید: ارزش‌های خود را در این زمینه مشخص کنید، چشم‌انداز دراز مدتی برای سلامت خود ایجاد کنید، فهرستی از رؤیاها و آرزوهایتان در این زمینه تهیه کنید، اهدافی جهت برخورداری از سلامت و تندرستی برای خود تعیین کنید، عوامل اصلی برخورداری از سلامت و تندرستی عالی را بیاموزید، عادت‌هایی را که برای برخورداری از سلامت و تندرستی در تمام طول عمر خود به آن‌ها نیاز دارید در خود ایجاد کنید.»

فایل هایی که پس از خرید می توانید دانلود نمائید

etemad_be_nafs_1570993654_32632_8156_1273.zip91.35 MB
پرداخت و دانلود محصول
بررسی اعتبار کد دریافت کد تخفیف
مبلغ قابل پرداخت : 9,500 تومان پرداخت از طریق درگاه
انتقال به صفحه پرداخت